حالم دارد از احساس بدبختی و بیچارگی‌ آدم‌های داخل ایران و ترحم‌ها و نسخه پیچیدین‌های آدم‌های خارج از ایران در فضای مجازی بهم می خورد. کاش برای خدا و خودشان هم که شده جمع کنند این بساط را! احساس بدبختی و بیچارگی می‌کنید؟ بلند شوید کاری کنید! کسانی از دست رفته‌اند؟ کوتاهی از خود شما بوده! خیلی هموطنتان برایتان مهم است درست متحد میشدید و مثل خیلی از مردم دیگر دنیا اعتراض‌های مدنی‌ می‌کردید. جمع کنید این بساط ننه من غریبم را! 

این‌ها را من می‌گویم که هیچکسی نمی‌تواند و حق ندارد یقه‌ام را بگیرد که خودت چه؟ من کرده‌ام! هر چه در توانم بوده است را کرده‌ام و ذره‌ای نه دلم می‌سوزد و نه احساس گناه دارم! از هفت سال پیش که آموزش را انتخاب کردم به بچه‌هایم یاد دادم از حقشان نگذرند! اما درست! همین هفته پیش سر کلاسم درباره نحوه اعتراض و گرفتن حق گفت‌وگو کردم. از خودم راضی‌ام که تمام کسانی که دانش‌آموز من بوده‌اند را تا حد توان معقول بارآورده‌ام، پرسشگر و حق‌طلب. هر چه در توانم بوده از نظر اقتصادی ریخته‌ام در کار تولید. صدقه نداده‌ام! بلند شده‌ام و کار کرده‌ام. با تمام توانم.

الان هم می‌گویم حالم از همه کسانی که دور ایستاده‌اند و عزا گرفته‌اند یا کسانی که غیرهوشمندانه خودشان را لت و پار کرده‌اند بد است. عصر گفت‌وگو و اعتراض‌های مدنی‌ است نه وحشی‌گری و با داد و هوار طلب چیزی را کردن! حاکمانت نمی‌فهمند؟ مردمت بلد نیستند؟ گرسنگی عقل و هوش از سر برده؟ راهش ترحم و دلسوزی و غم و غصه است؟ جمع کنید این معرکه را. بلند شوید و کاری کنید! دل نسوزانید! کاری کنید!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دستوار ساعت مچی زنانه تولید ، تعمیر و فروشگاه یخچال صنعتی server66 Lynn سراي دانش شرکت گاز هاي طبي و صنعتي اردستان تولید کویل کندانسور، کویل اواپراتور و مبدل پوسته لوله toor Techniques track and field school